İADE ve İPTAL KOŞULLARI

Satın almış olduğunuz ürünün iadesi için aşağıdaki hususlara dikkat etmelisiniz:


Satın aldığınız ürünü, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Satın aldığınız ürünü iade etmek için tarafınıza gönderilen faturanın arka yüzünde yer alan "İade Formu"nu eksiksiz olarak doldurunuz. İade Formu'nu iade etmek istediğiniz ürün ile birlikte kargoya vermeniz gerekmektedir.


İade etmek istediğiniz ürünün kullanılmamış, hasar görmemiş olması ve tarafınıza teslim edilen şekilde iade edilmesi gerekmektedir. İade edilmek istenen ürünü, tarafınıza gönderildiği şekilde iade etmeniz gerekmektedir. Ürünün paketi, kutusu veya ambalajı var ise bunların da tarafımıza gönderilmesine özen gösteriniz.


İade edilmek istenen ürüne ait faturanın, ürünle birlikte tarafımıza gönderilmiş olması gerekmektedir. Siparişlerin tüzel kişiler tarafından verilmesi durumunda ise iade işlemlerinde iade faturası kargo payı dâhil edilmeden, ürün birim fiyatı + KDV olarak kesilmelidir.


İade Formu, fatura ve ürünün tarafımıza ulaştığı tarihten itibaren on gün içinde paranız ödeme yaptığınız ödeme kanalıyla tarafınıza iade edilecektir.


İade etmek istediğiniz ürünün hasarlı olması halinde göndermiş olduğunuz ürün iade alınmaz ve bu ürünlerin kargo ücretleri tarafınıza ait olmaktadır.


İade işlemleri için 0 216 466 61 23 - 0 216 803 86 82  numaralı telefondan Müşteri Hizmetleri'ni aramanız ya da info@kapakevi.com adresine e-posta ile bilgi vermeniz gerekmektedir.


Ürün iade adresi: İçerenköy Mah. Eryılmazlar Sk. No:7/4 Ataşehir / Istanbul