Android Şarj Aleti

 

Sektörün ihtiyaçlarını bilen ve orijinal ürünlerle sektöre kalite getirmeyi amaçlayan Kapakevi.com üzerinden alacağınız şarj aletleri çevre dostu, uzun ömürlü ve orijinal ürünlerdir. İster akıllı cep telefonu şarj aleti arayın, ister tablet şarj aleti, ister araç içi şarj ekipmanları! Cihazınızın marka ve modeli ne olursa olsun, seyahatte, işte, okulda her an iletişimde kalmanın keyfini yüksek performans şarj aletleri ile yaşayın.

 

Android Şarj Aleti Seçimi Nasıl Yapılır?

 

Gün içinde görüşmelerimizin ve internet kullanımının bir çoğunu telefon üzerinden yaptığımız için haliyle telefonların şarjları bir sre sonra bitiyor. Telefonunuzu hızlı ve güvenli şarj edebilmeniz için doğru şarj aleti seçmiş olmalısınız. Ucuz şarj aletleri telefonunuzu yeterince hızlı şarj edemediği gibi bataryanıza hasar verebilir. 
Şarj aleti seçerken ihtiyaçlarınıza göre tercih edebilirsiniz. Telefonunuzun kullandığı type-c veya android uçlu veya ios uçlu olanları tercih etmelisiniz. Her telefon modelinin kendine has kabloları bulunuyor. Bazı telefon modelleri ucuz şarj kabloları ile şarj edilemiyor. 
Yüksek hızlı şarj ve veri transferi imkânı sunan şarj cihazı modelleri ile her türlü tablet, telefon, fotoğraf makinesi gibi birçok akıllı cihazınızı şarj edebilirsiniz. Aşırı ısınmayı önleyen gelişmiş teknolojisi, güvenli şarjı sağlayan devre koruması, yüksek kapasiteli bataryası ve aşırı şarjlanmayı önleyen teknolojisi ile nerede olursanız olun şarjınız tam olsun!

 

Şarj & Data Kabloları

 

Şarj aleti seçerken dikkate almanız gereken noktalardan birisi data kablolarının kalitesi ve uzunluğu olmalıdır. Data kablolarını telefonu şarj etmek için kullanabileceğiniz gibi bilgisayara ve diğer ortamlara resim video aktarımı içinde kullanabilirsiniz. Data kablolarının bir ucu telefonunuza uygun diğer ucu ise standart usb girişi şeklinde olmalıdır.
Hem IOS cihazlarınız için hem de Android cihazlarınız için tam uyumlu orijinal şarj cihazlarını, Türkiye' nin her yerine ücretsiz kargo fırsatı ve orijinal ürün garantisi ile Kapakevi.com üzerinden güvenli alışveriş imkânıyla kredi kartına taksit ya da kapıda ödeme seçenekleriyle alışveriş yapabilirsiniz. Keyifli alışverişler! 
₺19,90 KDV Dahil
₺24,90 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
₺19,90 KDV Dahil
₺24,90 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
1