Oto Şarj Aletleri
Arabanızda yolculuk yaparken aynı zamanda telefonunuzun şarjını doldurabileceğiniz şarj adaptörü ve şarj kablosundan oluşa oto şarj setlerini tercih edebilirsiniz. Oto şarj adaptörlerinin çıkışları Standart USb çıkışlı olduğu için telefonunuzun kullandığı şarj kablosunu adaptöre takarak kullanabilirsiniz. Arabanızda birden fazla telefonu aynı anda şarj etmek isterseniz çoklu oto şarj adaptörlerini tercih edebilirsiniz.
Gün içinde görüşmelerimizin ve internet kullanımının bir çoğunu telefon üzerinden yaptığımız için haliyle telefonların şarjları bir sre sonra bitiyor. Telefonunuzu hızlı ve güvenli şarj edebilmeniz için doğru şarj aleti seçmiş olmalısınız. Ucuz şarj aletleri telefonunuzu yeterince hızlı şarj edemediği gibi bataryanıza hasar verebilir. 
Şarj aleti seçerken ihtiyaçlarınıza göre tercih edebilirsiniz. Telefonunuzun kullandığı type-c veya android uçlu veya ios uçlu olanları tercih etmelisiniz. Her telefon modelinin kendine has kabloları bulunuyor. Bazı telefon modelleri ucuz şarj kabloları ile şarj edilemiyor. 
Yüksek hızlı şarj ve veri transferi imkânı sunan şarj cihazı modelleri ile her türlü tablet, telefon, fotoğraf makinesi gibi birçok akıllı cihazınızı şarj edebilirsiniz. Aşırı ısınmayı önleyen gelişmiş teknolojisi, güvenli şarjı sağlayan devre koruması, yüksek kapasiteli bataryası ve aşırı şarjlanmayı önleyen teknolojisi ile nerede olursanız olun şarjınız tam olsun!
Hem IOS cihazlarınız için hem de Android cihazlarınız için tam uyumlu orijinal şarj cihazlarını, Türkiye' nin her yerine ücretsiz kargo fırsatı ve orijinal ürün garantisi ile Kapakevi.com üzerinden güvenli alışveriş imkânıyla kredi kartına taksit ya da kapıda ödeme seçenekleriyle alışveriş yapabilirsiniz. Keyifli alışverişler! 
1