LG Telefon Kılıfları

 

LG telefonlarınızla tam uyumlu telefon kılıfları arasında silikon kılıflar, rubber kılıflar, taşlı telefon kılıfları, cüzdanlı ve kapaklı LG telefon kılıfları yer alıyor.  Yeni çıkan LG G6, G5, G4 ve diğer LG modelleri için kılıflar bulabilirsiniz.  Tercih ettiğiniz kılıf telefonunuzla tam uyum sağladığı gibi telefonlarınıza kolayca takıp çıkartabilirsiniz. 

 

LG Telefon Kılıfı Modelleri

 

LG telefonlar için kılıflar kalınlıklarına göre renklerine göre, desenlerine göre çok farklılık gösterebiliyor. Bazıları yumuşak silikonlardan yapılmışken bazı modellerde sert silikon kullanılmış. Kullanım amaçlarına göre ise; Arka kapak kılıf, standlı kılıf, kapaklı kılıf, cüzdanlı kılıf ve 360 derece koruma gibi çeşitleri bulunuyor. 
360 derece koruma kılıflar telefonunuzun her yanını sararak toza, darbelere ve çizilmelere karşı cihazınızı muhafaza eder. 360 derece kılıf kullanıyorsanız ayrıca bir ekran koruyucu almanıza gerek kalmaz. Arka kapak kılıflarda ise  cihazınızın ön cam bölümünü muhafaza edebilmek için cam koruyucu kullanmanız gerekebilir. 
Standlı kılıfları ise telefondan film izlemeyi video izlemeyi seviyorsanız bu modelleri tercih edebilirsiniz. Telefonu standlı kılıfı ile birlikte masanın üstüne koyarak dizinizi maçınızı telefondan rahatlıkla takip edebilirsiniz. 
Telefonunu bir moda aksesuarı olarak kullanmak isteyenler için fashion case tarzı yüzüklü, taşlı telefon kılıflarını tercih ederek özel günlerinizde ve gecelerinizde kıyafetlerinizle kombin olarak kullanabilirsiniz.
LG telefon kılıfları telefonunuzla uyumlu olduğu için telefon dokunmatiğini ve tuşlarını kullanırken  herhangi bir zorluk yaşamazsınız. Kılıflar sayesinde telefonunuzu darbelerden ve çiziklerden korurken cihazınıza yepyeni bir görüntü kazandırmış olursunuz. 

 

LG Telefon Kılıfı Fiyatları 

 

Piyasada ve sitemizde LG telefon kılıfı fiyatları kılıfın özelliğine göre değişkenlik gösteriyor. 13,90'den başlayan fiyatlardan taşlı ve 360 koruma olan kılıflar kalitesine ve malzemesine göre faklılaşıyor. Sipariş verdiğiniz kılıfları kredi kartı veya kapıda nakit/kredi kartı ile ödeme seçenekleriyle teslim alabilirsiniz.
₺24,50 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺24,50 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺8,90 KDV Dahil
₺16,90 KDV Dahil
₺8,90 KDV Dahil
₺16,90 KDV Dahil
₺8,90 KDV Dahil
₺16,90 KDV Dahil
₺8,90 KDV Dahil
₺16,90 KDV Dahil
₺8,90 KDV Dahil
₺16,90 KDV Dahil
₺8,90 KDV Dahil
₺16,90 KDV Dahil
₺8,90 KDV Dahil
₺16,90 KDV Dahil
1 2 3 4 >