Selfie Çubukları

Sosyal medyayı çok kullananların elbetteki vazgeçilmezleri arasında yer alan selfie öz çekim çubukları ile başkasından yardım almadan istediğiniz açıdan ve istediğiniz ordamda kendi resminizi çekebileceksiniz. İlk defa 2013 yılında kullanılan "selfie" kendi kendine çekim sosyal medya ile birlikte tüm dünyada popüler oldu ve hemen herkes tarafından kullanılmaya başladı. Ancak elimizle selfie çekerken yeterli açıyı yakalayamadığımız için selfi çubukları bu noktada imdadımıza koşuyor. Alacağınız çubuğu ucuna telefonunuzu yerleştirerek uzaktan kendinizi fotoğraflayabilirsiniz.

Bazı selfie çubukları bluetooth ile bağlantı kurarak fotoğraf çekerken bazı modellerde ise kablo aracılığı ile çekmeniz gerekebiliyor. Bazı selfie çubuklarında ise cihazınızın desteklemesine göre kamera yakınlaştırma uzaklaştırma bile yapabiliyorsunuz.

Selfie Çubuğu Fiyatları

Selfie Çubukları kalitesine göre piyasada çok değişkenlik gösteriyor, telefon uzatma ve yakınlaştırma özelliğine göre 15-100 tl aralığında selfie çubuğu bulabilmeniz mümkün.  Alacağınız selfie çubuğunu tercih ederken kullanım amacınıza ve ayırdığınız bütçeye göre tercih edebilirsiniz. 

1